پست الکترونیکی : info [at] sarmaara.com
تماس با کارشناسان

 

 

درباره ما

شرکت مهندسی سرماآرا الکتریک با پشتوانه 20 سال تجربه و فعالیت مستمر در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و ارائه بهترین و خوش نام ترین برندهای معتبر جهانی، نقشی مثبت در این بازار ایفا نموده است.

این شرکت با تیم های مهندسی طراحی، نظارت و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش خود سعی نموده با بهره گیری از فناوری های پیشرفته در سیستم های تهویه مطبوع و رعایت حفاظت محیط زیست و هوشمندی تآسیسات، راه حل هایی موثر ارائه نماید .

تنوع محصولات این شرکت شامل کولرهای اسپلیت در انواع دیواری، کاستی، داکت، سقفی و زمینی و سیستم های مولتی اسپلیت پیشرفته VRF، VRV، چیلر و مینی چیلر و انواع فن کویل و سایر محصولات مرتبط، پاسخگوی کامل نیازهای مشتریان باشد.

سبد محصولات این شرکت شامل طیف کاملی از برندهای ژاپنی نظیر توشیبا، میتسوبیشی، دایکین و برندهای ایتالیایی نظیر کلیماونتا، ایرمک، یوروکلایمت و سایر برندهای معتبر و شناخته شده در بازار می باشد.

واحد خدمات پس از فروش با بیش از 160 مرکز در سراسر ایران آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی، نگهداری، بازدید و کارشناسی پروژه ها، ارائه مشاوره رایگان و تأمین قطعات محصولات ارائه شده می باشد.